עורך דין נעם קולודני: המוביל בהתנגדויות לתכנית בניין עיר

כל מה שצריך לדעת על התנגדות להיתרים ותוכניות בניין עיר

כלי בניין במרכז העיר נוצרים ונחדשים בתדירות רבה ומהירות מתמדת. בעקבות הצורך בתכנון אופטימלי ובהתנגדויות שמשתוללות מעת לעת, עיריות ומתכננים מתגברים על נעם קולודני, עורך דין בכיר ומוביל ההתנגדויות לתכניות בניין במרכז העיר.

נעם קולודני מייצג את המעורבים בפרויקטים בניין המסווגים כמסחריים, מגורים או משרדיים. הוא חלק ממשרד העורכי דין של “קולודני ושות'”, משרד מוביל בתחום הפיתוח הנדל”ן והנכסים. קולודני זוכה לכינוי כאחד העורכי דין המובילים בתחום בישראל, ותיק שנים רבות של ניסיון משמש התנגדות לתכנית בניין עיר המוצלחות.

ההתנגדויות המקצועיות של קולודני וצוותו מתבטאות בביקורות מדויקות של התכנית, הקוד האורבני והמגבלות הקיימות באיזור הנדרש לפרויקט הנכס. בנוסף, הם מצליחים להביא לפני רשויות המקומיות והדיניות את הסיכונים וההשלכות האפשריות הנגרמות מהפרויקט, ולהעלות את הנושאים הסביבתיים והחברתיים הקשורים לתושבי האזור.

היכולת של קולודני לזהות בקפידה את החולשות והקטליזטורים בתכנית, תוך ניתוח מדוק של המסמכים והפרטים הקיימים, מאפשרת לו לבנות את ההתנגדות בצורה מקיפה ומקצועית. הוא משתמש בכלים משפטיים, טכניים ואקדמיים להשפעה על החלטות הרשויות ולשינוי ניסוחי התכנית או להעברתה לדיון נוסף.

מבחינה תאורטית, ההתנגדויות של קולודני עשויות להפחית את תפקודי הפיתוח והבנייה באזורים רגישים, ולייצר מעין עיכובים ואתגרים עבור המפתחים הנדל”ן. אולם, מבחינה מעשית, התפקיד של עורך הדין כמגן על ענייני הציבור, הסביבה והתושבים משמעותי וחשוב. כן ניתן לראות כי התנגדויות כאלו עשויות להוביל לשיפורים בתוכניות הבנייה ובתכניות המרחב העירוני, לטובת כלל הציבור.

בסיום, ניתן לומר כי נעם קולודני מייצג דוגמה מצוינת לאיך עורך דין יכול להשפיע על תהליכי התכנון והבנייה בעירייה, ולשמש כמנע מאזין ומגן על עני

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *